Køb og Salg

Køb og Salg er for effekter, der er relevante for MG-ejere. Det vil sige vi optager annoncer for MG-biler og tilbehør tilknyttet disse.

Annoncerne er på hjemmesiden i 2 måneder. Annoncer bliver fra april 2024 ikke mere bragt i klubbladet. Hvis man ønsker at fjerne annoncen inden 2 måneder eller ændre tekst, pris eller lignende, bedes man rette henvendelse her.

Køb og Salg er ikke beregnet for firmaer, der ønsker at sælge MG relevante effekter. De bedes i stedet henvende sig til Allan Christensen, redaktør, mgccredaktion@gmail.com for tegning af annonce i klubbens medlemsblad.

Du kontakter annoncøren direkte på telefon eller mail.

MG Car Club Danish Centre påtager sig intet ansvar for annoncernes indhold.


Knap aktive annoncer


Knap indryk annonce

For alle med interesse i MG-biler, nye som gamle